Search

آموزش پلکسر(پلاسماجت)

آموزش های مربوط به دوره پلکسر در دو بخش تئوری و عملی انجام می‌گیرد. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام پلکسر در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس با نحوه عملکرد دستگاه آشنا شده و اصول ارگونومی در مدت انجام پلاسما جت را آموزش می بیند.
تومان
decrease increase

در دوره آموزش پلکسر(پلاسماجت ، یک روند کامل درمانی برای بهبود ظاهر، رفع نواقص چهره و جوان سازی پوست به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به کار با دستگاه پلاسماجت از جمله: آشنایی با لایه های مختلف پوست، آشنایی با انواع دستگاه های پلکسر، فرم دادن و کوچک کردن بینی با پلاسماجت، نحوه از بین بردن افتادگی پلک با پلاسماجت، رفع خطوط و چین و چروک های صورت با پلکسر، لیفت ابرو با پلاسماجت و ریموو تتوهای قدیمی با پلاسماجت می شود.

 

هنرجو در این دوره مشاوره صحیح برای انتخاب بهترین روش ترمیم و جوانسازی صورت مشتریان را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی کار با دستگاه پلاسماجت در روش پلکسر را برای تمام نقاط قابل درمان با این روش جدید، دارند.


سرفصل های فنی و حرفه ای پلکسر(پلاسماجت)


•  لیفت ابرو
•  لیفت لب
•  رفع چین و چروک‌های پوست
•  رفع پف پشت پلک
•  رفع چروک دور لب
•  رفع پف پشت پلک
•  رفع خط اخم
•  رفع خطوط کنار چشم
•  فرم دهی بینی
•  اصول و مبانی پلکسر (چگونگی عملکرد)
•  بلفاروپلاستی پلک (افتادگی پلک)
•  رفع معضلات پوستی از جمله اسکار و زخم
•  باید ها و نباید ها پس از انجام پلکسر


مراحل آموزش پلکسر(پلاسماجت)


1.    در ابتدای آموزش پلکسر با انواع پوست های مختلف آشنا می شوید.
2.    سپس مربی به توضیح درباره انواع مختلف دستگاه های پلکسر می پردازد.
3.    در این مرحله، کار با دستگاه پلکسر برای تمام نقاط صورت را آموزش می بینید.
4.    در مرحله چهارم، با انواع معضلات پوستی و روش های رفع آن آشنا می شوید.
5.    در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی انجام پلکسر را روی مدل انجام می دهید.


دوره آموزش پلاسماجت


آموزش های مربوط به دوره پلکسر در دو بخش تئوری و عملی انجام می‌گیرد. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام پلکسر در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس با نحوه عملکرد دستگاه آشنا شده و اصول ارگونومی در مدت انجام پلاسما جت را آموزش می بیند. نهایتا، در قسمت عملی، اصول انجام کار برای از بین بردن مشکلات پوستی از جمله افتادگی پلک، درمان استریا و اسکار، رفع گودی زیر چشم یا پف پلک، ریمو کردن تتو، لیفت لب و همچنین با نحوه برداشتن خال از نزدیک آشنا می‌شود.

 

دوره آموزش پلاسماجت
دوره آموزش پلاسماجت

 

 


پلکسر با استفاده از دستگاه‌های مختلفی انجام شده که هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. هنرجو ابتدا با تفاوت دستگاه‌ها آشنا شده و بسته به نیاز و علاقه خود به هر کدام از خدمات پلکسر، دستگاه مناسب خود را با مشورت کارشناسان انتخاب می کند. طی این دوره، مشاوران به هنرجویان در انتخاب صحیح دستگاه کمک می‌کنند. در مرحله آخر، نکاتی در خصوص بایدها و نبایدهای بعد از انجام پلاسما جت به هنرجویان آموزش داده می‌شود.


حوزه برگزاری دوره پلکسر(پلاسماجت)


تعداد شرکت کنندگان


کلاس‌های دوره آموزشی پلکسر به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. طبق قوانین فنی حرفه‌ای، کلاس‌های خصوصی با تعداد نفرات بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می‌شود. کلاس‌ها بعد از به حد نصاب رسیدن و با هماهنگی مربی، هفته‌ای سه جلسه برگزار می شوند. ضمنا برای خانم‌های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می‌آورند، امکان برگزاری کلاس‌ها در آخر هفته‌ها، روزهای تعطیل و ساعت‌های عصر نیز وجود دارد.


ابزار و وسایل مورد نیاز:


در این دوره فقط به دستگاه پلکسر نیاز است که در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.


بعد از اتمام دوره پلکسر، چه توانایی هایی کسب می کنید؟


پس از اتمام دوره آموزش پلاسماجت، شما می توانید با تسلط کامل تمام درمان های مربوط به لیفت ابرو و پلک، برطرف کردن خطوط صورت، رفع گودی ها و چین و چروک صورت و … را برای هر مشتری انجام دهید. بعد از گذراندن دوره پلکسر(پلاسماجت) شما به عنوان یک تکنسین حرفه ای برای کار با انواع دستگاه های پلکسر شناخته می شوید. در نهایت پس از شرکت در کلاس آموزش پلکسر می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.


بازار کار پلکسر(پلاسماجت) چطوره؟


هزینه های بالای جراحی و از بین نرفتن جای بخیه بعد از عمل، باعث افزایش تقاضا برای انجام پلاسما جت شده است. این موارد باعث شده بازارکار گسترده ای برای هنرجویان این رشته وجود داشته باشد. در صورتی که به دنبال درآمد بالا در رشته های پوست هستید، پیشنهاد می شود همزمان با این دوره در دوره های مربوط به لیزر موهای زائد نیز شرکت کنید.


پلاسما چیست؟


پلاسما حالت چهارم ماده است: مایع، جامد، گاز و پلاسما. اصل این است که گازهای یونیزه در هوا ایجاد می‌شود و یک قوس الکتریکی کوچک ایجاد می‌کند، شبیه یک رعد و برق کوچک، که می‌تواند با آن مناطق تحت تأثیر مشکلات زیبایی را درمان کند، بدون اینکه آسیب ناخواسته‌ای به مناطق اطراف وارد شود. پلاسما باعث انقباض فوری و سفت شدن الیاف پوست می‌شود و باعث کوتاه شدن و سفت شدن فیبرهای پوست می‌گردد، بنابراین منجر به لیفت پوست می‌شود. نتیجه نهایی بهبود استحکام و کشش پوست (اثر لیفتینگ) است.

 

پلاسما چیست؟
پلاسما چیست؟

 


پلاسماجت (پلکسر) چگونه کار می‌کند؟


در پلاسماجت (پلکسر) از دستگاهی تخصصی برای رساندن گاز یونیزه (پلاسما) به پوست استفاده می‌شود كه با افزودن یون به طور دقیق به هوای بالای پوست كار می‌كند. این فرآیند باعث ایجاد یک قوس الکتریکی کوچک بین دستگاه و پوست می‌شود که به سلول‌های موجود پوست آسیب می‌رساند و باعث انقباض آن‌ها می‌گردد و در نتیجه باعث سفت شدن پوست می شود.

 

آن وقت است که جادوی واقعی این درمان اتفاق می‌افتد، روند طبیعی بهبود پوست سریع‌تر حد می‌شود و پوست را برای ایجاد سلول‌های تازه، از جمله کلاژن و الاستین تحریک و تشویق می‌کند. این سلول‌ها به حفظ قابلیت ارتجاعی طبیعی پوست و به حداقل رساندن چین و چروک کمک شایانی می‌کنند. بسته به شدت درمان، می‌توان از این روش درمانی برای درمان مشکلات سطحی مانند هایپرپیگمانتاسیون و خطوط ریز و همچنین چین و چروک‌های عمیق و افتادگی پوست استفاده کرد.


کاربردهای پلاسماجت (پلکسر) چیست؟


کاربردهای پلاسماجت (پلکسر) که پس از شرکت در دوره آموزشی پلاسماجت (پلکسر) قادر به انجام آن‌ها خواهید بود عبارتند از:


•    بلفاروپلاستی (سفت کردن و لیفت پلک)
•    لیفت و کوچک کردن غبغب
•    لیفت و کوچک کردن بینی‌های گوشتی
•    لیفت و فرم‌دهی به لب‌ها
•    رفع جای زخم و بخیه
•    رفع جای جوش
•    جوانسازی و رفع چین و چروک پوست
•    خال‌برداری


بالا کشیدن ابرو با پلاسماجت چگونه است ؟


پلاسما جت به عنوان یکی از جدیدترین و بهترین درمان‌های جوانسازی پلک و لیفت ابرو به حساب می‌آید در این روش پلاسما در نقاطی بسیار ریز با فاصله‌های کم تابانده می‌شود.بنابراین پس از انجام این عمل معمولا پوست فرد زخم‌های ریز نزدیک به هم دارد. این زخم‌ها یکی دو روز پس از درمان برطرف می‌شوند و جای آن‌ها باقی نخواهد ماند.

 

بالا کشیدن ابرو با پلاسماجت چگونه است ؟
بالا کشیدن ابرو با پلاسماجت چگونه است ؟

 


جلسات ونتایج درمان


برای برخی از مشکلات یک جلسه کافی ست. ولی برای برخی دو تا چهار جلسه. مثلا برای افتادگی پلک خفیف یک جلسه و برای افتادگی متوسط یا شدید دو یا سه جلسه.درموارد شدید ممکن است که جلسه ی چهارم هم نیاز باشد. نتایج درمان معمولا خوب و قابل قبول هستندو معمولا پایدار یا طولانی مدت هم می باشند.پوست پلکسر شده دیگر به حالت قبل برنخواهد گشت ولی به دلیل بالا رفتن سن افتادگی های جدید ایجاد می شود. پس از انجام کار زخم سطحی ایجاد شده که بین ۱ تا۲ دوهفته بهبود یافته ولی قرمزی مختصری تا مدت طولانی تری باقی میماند. نکته ی مهم ایجاد تورم نسبتا زیاد پلک ها بوده که از روز بعداز انجام پلکسر تا ۳-۴ روز خواهد بود که البته اصلا نگران کننده نیست.

Filters
Sort
display